Všeobecné obchodní podmínky

Potvrzením objednávky zákazník souhlasí s níže uvedenými podmínkami nákupu v internetovém obchodu Kubla.cz.

1.1. Jak nakupovat
1.2. Platební podmínky
1.3. Dodací podmínky
1.4. Dopravné
1.5. Převzetí zásilky
1.6. Vrácení zboží
1.7. Ochrana osobních dat
1.1. Jak nakupovat

Nakupování v našem internetovém obchodě je velmi snadné a přináší celou řadu výhod: · široký (stále se rozšiřující) sortiment, pohodlné objednávání z domova 24 denně 7 dní v týdnu 365 dní v roce · zajímavé ceny · žádné shánění zboží, šetříte drahocenný čas, a také nemáte problém s parkováním · záruka kvality dodávaného zboží. Velmi nás zajímají názory a podněty k fungování našeho obchodu, proto přivítáme jakýkoliv názor - pište na tento email. Zboží je přehledně roztříděno do různých kategorií. Základní kategorie jsou vždy k dispozici na hlavní straně v levém menu. Po kliknutí na zvolenou kategorii se zobrazí zboží uvedené ve všech existujících podřízených kategoriích a současně se objeví nabídka těchto podkategorií, jejichž procházením lze výběr položek zúžit až na úrověň nejnížší kategorie. Každá stránka obsahuje informaci o tom, ve kterém oddělení se nacházíte a máte možnost klikat na další podkategorie. Obsah hlavního okna představuje přehled zboží dané kategorie rozčleněné na několik stran (dle množství položek v kategorii). Naší snahou je postupně naší nabídku doplňovat a rozšiřovat jednak o další zboží, jednak o další informace o jednotlivých výrobcích tak, aby zákazník měl dostatečné množství informací potřebných pro realizaci nákupu. Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část pouze u zboží, které se již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude kontaktovat kupujícího. V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet. Prodávající je vždy oprávněn požádat kupujícího o autorizaci objednávky, například e-mailem nebo telefonicky. Prodávající si vyhrazuje právo zrušení objednávky v případě špatně uvedené ceny. Prodávající si vyhrazuje právo na zružení objednávky u kupujícího, který si zboží nevyzvedl nebo stornoval. Fotografie zboží jsou ilustrativní, dodává je dodavatel.

1.2. Platební podmínky

Našim zákazníkům nabízíme tři nejrozšířenější způsoby úhrady zboží : A) Zaslání zboží na dobírku - je zaplaceno při převzetí kurýrovi B) Zboží je možné platit převodem na účet provozovatele předem - po připsání platby na účet kubla.cz, bude zboží odesláno zákazníkovi v běžných dodacích lhůtách. Výhodou platby předem je nižší cena za dopravné. Číslo účtu a variabilní symbol je uveden na faktuře, kterou Vám vždy vystavíme po obdržení objednávky. C) Hotově - zboží je možné vyzvednout osobně. Platbu za objednávku provedete při převzetí zboží. Veškeré ceny uvedené v našem ceníku jsou smluvní a konečné a jsou uvedeny včetně DPH. Provozovatel obchodu je plátcem DPH. Doplatek záloh je vždy max. do 14dnů.

1.3. Dodací podmínky

V naší nabídce je zboží od mnoha různých dodavatelů, z čehož plynou různé dodací lhůty. Naší snahou je neprotahovat dodávky objednaného zboží. Zboží standardně odesíláme od 2 pracovních dnů do tří týdnů po obdržení objednávky. V případě, že nebude možné vyřídit objednávku v uvedených termínech, budeme zákazníka kontaktovat a dohodneme se na dalším postupu v daném obchodním případě pokud možno ke spokojenosti zákazníka. Objednávky primárně vyřizujeme kompletně, v případě inpiduální dohody mezi zákazníkem a Kubla.cz lze postupovat i jinak.

1.4. Dopravné

K ceně zboží je připočtena cena za dopravné dle následujícího schématu: A) Platba dobírkou - 180,-Kč, nad 10 Kg - 220,- Kč B) Platba převodem na účet Kubla.cz - 110,-Kč, expres dodání pouze 15 Kg - 350,- Kč. Upozornění : Expresní balík General Parcel je na Vámi uvedenou adresu doručen do 24 hodin od odeslání, v případě, že nebudete na uvedené adrese zastiženi, bude proveden ze strany kurýrní služby další pokus o doručení. Na etiketě zásliky je uvedeno Vaše telefonní číslo, kurýrní služba má snahu o doručování, v případě, že Vás napoprvé nezastihne, bude Vás telefonicky kontaktovat a dohodne s Vámi způsob a termín doručení.

1.5. Převzetí zboží

Zákazník je povinen před převzetím zboží od dopravce zkontrolovat, zda zásilka není zjevně poškozena dopravou. V případě poškození zásilky je zákazník povinen následně zkontrolovat obsah zásilky a zjistit, zda zboží uvnitř zásilky není dopravou poškozeno. O takovém poškození je kupující povinen nejpozději do 1 pracovního dne informovat dopravce i prodávajícího telefonicky na číslo +420 603 155 440 nebo e-mailem. Na pozdější reklamace, způsobené přepravou, nelze brát zřetel. Za poškození zboží vzniklé jeho dopravou nese odpovědnost přepravce. Záruční doba prodávaného zboží je 24 měsíců (pokud není uvedeno jinak) a začíná běžet dnem převzetí zboží zákazníkem. Obsahuje-li zásilka záruční list dodávaný výrobcem, prosím pošlete nám jej na naši poštovní adresu k potvrzení. Záruční list nelze potvrzovat předem z důvodu možnosti vrátit zboží v zákonné 14 denní lhůtě.

1.6. Vrácení zboží

Pokud se zakoupeným zbožím z našeho obchodu nejste spokojeni, můžete toto zboží vrátit, nejpozději však do 14 dnů od jeho doručení. Zboží bude prodávajícím po předchozí dohodě se zákazníkem a po doručení takového zboží (na adresu provozovatele) přijato. Zboží musí být vráceno nepoškozené, kompletní, nepoužité a v původním nepoškozeném obalu a s dokladem o koupi. Tato lhůta se vztahuje i na zboží převzaté osobně, pokud nebylo rozbaleno a předvedeno. Předvedením zboží zákazník ztrácí nárok na 14 lhůtu pro vrácení zboží bez udání důvodu. Po vrácení zboží bude zákazníkovi vrácena cena zboží (do ceny zboží se nezapočítává dopravné), bankovním převodem nebo poštovní poukázkou (dle přání zákazníka), a to do 10 pracovních dnů ode dne vrácení zboží. Vrácené zboží nezasílejte dobírkou! O úmyslu vrátit zboží zakoupené v našem obchodě nás prosím informujte e-mailem: kubla.lubomir@seznam.cz.

1.7. Ochrana osobních dat

Provozovatel internetového obchodu Kubla.cz tímto prohlašuje a zavazuje se, že svěřená osobní data nebude bez souhlasu vlastníka těchto dat jakkoliv poskytovat třetí osobě a nepoužije svěřená osobní data ke komerční nabídce nesouvisející s propagací internetového obchodu kubla.cz. Současně se zavazuje k tomu, že na přání zákazníka i bez udání důvodu kdykoliv jeho osobní data vymaže ze své databáze.